| HDD-Geschwindigkeit | 15000 RPM |
| HDD-Größe | 2.5 " |
| HDD-Kapazität | 300 GB |
| Hot-swap | Yes |
| Komponente für | Server/workstation |
| Schnittstelle | SAS |
| Typ | HDD |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Technische Daten
Besondere Bestellnummern
Artikel-Nr.: ST2000NM0001
Marke: Seagate
Artikel-Nr.: 867271-B21, 861746-B21
Marke: Hewlett Packard Enterprise
Artikel-Nr.: 658427-002
Marke: Hewlett Packard Enterprise
Marke: Hewlett Packard Enterprise
Artikel-Nr.: 652753-B21, 653947-001
Marke: Hewlett Packard Enterprise
Artikel-Nr.: 730702-001 C8S58A, 762720
Marke: Hewlett Packard Enterprise
Artikel-Nr.: 99000534, 99000543
Marke: IBM
Artikel-Nr.: 611816-B21
Marke: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle