CoreParts MBXPOS-BA0612, Battery, Black, K3, 4800 mAh, 3.8 V, 18.24 Wh
| Product type | Battery |
| Product colour | Black |
| Compatibility | K3 |
| Battery capacity | 4800 mAh |
| Battery voltage | 3.8 V |
| Battery capacity | 18.24 Wh |
| Width | 11 mm |
| Depth | 50 mm |
| Height | 88.9 mm |
| Weight | 136 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 11 mm |
| Package depth | 50 mm |
| Package height | 88.9 mm |
| Package weight | 136 g |
Technische Daten
Besondere Bestellnummern
Artikel-Nr.: 643463, 1814308, 1982171, S0969000, W009415
Marke: CoreParts
Artikel-Nr.: 21-36897-02, 50-14000-020, 50-14000-051, GTS3100-M, KT-12596-01
Marke: CoreParts
CoreParts MBXPOS-BA0612, Battery, Black, K3, 4800 mAh, 3.8 V, 18.24 Wh
check_circle
check_circle