GPCK-ME3000-RF
  • GPCK-ME3000-RF
GPCK-ME3000-RF
Grandview
Refiner Projector Lift ME3000 w/Motor, Fireproof belt & 15kg max. load (Descent min. 410/max. 3000mm) Incl. RF control box
Hersteller-Teilenummer (MPN)
GPCK-ME3000-RF
16 andere Artikel in der gleichen Kategorie:
Marke: Bachmann
coupling with earthing contact central white 912.270, Type F, White, Plastic, 250 V, 16 A