BT7850-100 C
  • BT7850-100 C
BT7850-100/C
B-Tech
50 mm Diameter Poles, 1 m, Chrome
Bruttopreis
Lieferung in wenigen Tagen
Menge
Wird für Sie bestellt
Beschreibung
- Available in Black, Silver or Chrome
- Can be cut to length if required
- Poles are internally unobstructed to allow cables to pass through easily
- Features safety bolt holes at top and bottom for secure installation
- Poles can be linked together using BT7823 or BT7824 Joiners
- Includes BT7057 pole ring
- Cut to length service available, please contact us for details
  • Includes BT7057 pole ring
Artikeldetails
Neu
Technische Daten
Produktfarbe
Chrom
Warentarifnummer (HS)
Höhe
1000 mm
Höchstgewichtskapazität
140 kg
Durchmesser
5 cm
Besondere Bestellnummern
ean13
Hersteller-Teilenummer (MPN)
BT7850-100/C
16 andere Artikel in der gleichen Kategorie:
JPM906A-R7
Marke: Black Box
JPM906A-R7
GIGABASE CAT5E PATCH PANEL - 1U, 48-PORT
Mehr JPM906A-R7
Wird für Sie bestellt
Marke: Bachmann
rocker switch series 3652 924.096, Rocker switch, 2P, Red, White, 250 V
Mehr 924.096
Marke: Bachmann
POWER FRAME S 2xCH 0° 1xUSB A/C 22W 0,2m
Mehr 916.509
FOLZH50-001M-STSC-BL
Marke: Black Box
FOLZH50-001M-STSC-BL
50 MM FO PATCH CABLE DUPLX, LSZH, BLUE, STSC FOLZH50-001M-STSC-BL, 1 m, OM2, ST, SC
Mehr FOLZH50-001M-STSC-BL
LED dimmer Series 8119 black 8119, Dimmer, 35 W, 100 W, External, Buttons, Black