5B30T24815
  • 5B30T24815
5B30T24815 - FRU5B30T24815
FRU5B30T24815
Lenovo
Bruttopreis
Lieferung in 4-5 Tagen
Menge
Nur noch wenige Teile verfügbar
1 Artikel
Beschreibung
  • Original Lenovo component for perfect fit
  • Protects LCD display from damage
  • Ensures enhanced aesthetic appeal
Spezifikationen
Features
TypCover
Vendor information
Brand NameLenovo
Warranty6 Month(s)
Artikeldetails
FRU5B30T24815
1 Artikel
Neu
Technische Daten
Typ
Cover
Brand Name
Lenovo
Warranty
6 Month(s)
Besondere Bestellnummern
ean13
Hersteller-Teilenummer (MPN)
5B30T24815
16 andere Artikel in der gleichen Kategorie:
TJ426
Artikel-Nr.: 0TJ426
Marke: Dell
TJ426
Remote Control Kit, MCE05U, RMT5, EMEA, APCC
Mehr TJ426
Wird für Sie bestellt
L31895-001
Marke: HP
L31895-001
Backpack cover for HP products without I/O ProOneG4
Mehr L31895-001
3KNYR
Artikel-Nr.: 03KNYR
Marke: Dell
3KNYR
Carbon Fiber Palmrest Assembly for Latitude 7410
Mehr 3KNYR
MSPF1058
Artikel-Nr.: 927918-001
Marke: CoreParts
MSPF1058
Cooling Fan for HP Pavilion Cooling Fan
Mehr MSPF1058
Auf Lager
5F10S13926
Artikel-Nr.: FRU5F10S13926
Marke: Lenovo
5F10S13926
laptop system cooling fan
Mehr 5F10S13926
Auf Lager
5S10S35683
Marke: Lenovo
5S10S35683
SCREW SCREW L 82H9 4L K 3.8D
Mehr 5S10S35683
Artikel-Nr.: 842580
Marke: HP
Fan
Mehr L63588-001
5B11M90002
5B11M90002
3-cell Lithium-Ion internal battery, 46.5Wh
Mehr 5B11M90002
5M11C89121
Artikel-Nr.: FRU5M11C89121
5M11C89121
Consumptive bezel assembly for Lenovo systems
Mehr 5M11C89121
M08556-001
M08556-001
Bracket kit for HP EliteBook series laptops
Mehr M08556-001
2VJKP
Artikel-Nr.: 02VJKP
2VJKP
14" LCD bezel with RGB camera and microphone
Mehr 2VJKP
MBXCMOS-BA033
Artikel-Nr.: 23.2004.181, 92P1004
Marke: CoreParts
MBXCMOS-BA033
CMOS/Backup Battery for Lenovo 0.60Wh Li-ion 3.0V 200mAh Green, Thinkpad X 0.60Wh Li-ion 3V 200mAh Green, ThinkPad X200, ThinkPad
Mehr MBXCMOS-BA033
03XYY8
03XYY8
180W 7.4mm AC adapter for laptops
Mehr 03XYY8
65W AC power adapter with 4.5mm connector