| Component for | Notebook |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: M471A1G43DB0-CPB, KCP421SS8_8
Marca: CoreParts
Riferimento: 834941-001
Marca: CoreParts
Riferimento: 862398-850, 937236-850
Marca: CoreParts
Riferimento: KTA-MB1066K2_8G, MC016G_A
Marca: CoreParts
Riferimento: AD4S240038G17-B, KCP424SS8_8, S26391-F612-L800
Marca: CoreParts
Riferimento: CT4G4SFS824A, HX424S14IB_4
Marca: CoreParts
Riferimento: KCP424SD8_16
Marca: CoreParts
Riferimento: AB949335
Marca: CoreParts
Riferimento: FRU5M30Z71646
Marca: Lenovo
Riferimento: KF432S20IB_8
Marca: CoreParts
Riferimento: 47J5J, 821PJ, CT16G4SFRA32A, KCP421SD8_16
Marca: CoreParts
Riferimento: KCP552SS8-16, KVR52S42BS8-16
Marca: CoreParts
Riferimento: C7779-60270
Marca: CoreParts
Riferimento: KTA-MB800_2G, MA347G_A, MB412G_B
Marca: CoreParts
Riferimento: 13L73AA, 4X71A11993, 4X71D09536, 5M30V06804, 5M30V06807, 5M30V06
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle