| Component for | Notebook |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: M393B2G70BH0-CK0, UCS-MR-1X162RY-A
Marca: CoreParts
Riferimento: KCP424SD8_16
Marca: CoreParts
Riferimento: 47J5J, 821PJ, CT16G4SFRA32A, KCP421SD8_16
Marca: CoreParts
Riferimento: 13L77AA286H8AA286H8AAAC3
Marca: CoreParts
Riferimento: FRU5M30Z71646
Marca: Lenovo
Riferimento: VNY72
Marca: CoreParts
Riferimento: KCP3L16SS8_4, M51264KL110S, KAC-MEMKL_4G, KAS-N3CL_4G, KTA-MB160
Marca: CoreParts
Riferimento: FRU5M30Z71712
Marca: Lenovo
Riferimento: M471A1G43DB0-CPB, KCP421SS8_8
Marca: CoreParts
Riferimento: 6VDX7, KN.8GB04.044
Marca: CoreParts
Riferimento: 55Y3708-AX
Marca: CoreParts
Marca: CoreParts
Riferimento: AB949335
Marca: CoreParts
Riferimento: KTA-MB1600L_8G, KAS-N3CL_8G, CMSO8GX3M1C1600C11, KTL-TP3CL_8G, C
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle