| Component for | Notebook |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: KTH-X3CL_8G, 691160-961, 693374-005
Brand: CoreParts
Reference: HX424S14IBK2_8
Brand: CoreParts
Reference: 641369-001
Brand: CoreParts
Reference: 340K2AA
Brand: CoreParts
Reference: 00D4970
Brand: CoreParts
Reference: AB949335
Brand: CoreParts
Reference: 865396-855, KVR21S15D8_16, Z4Y86AA, Z4Y86AA#AC3
Brand: CoreParts
Reference: KVR21R15D4K4_64
Brand: CoreParts
Reference: KTA-MB1600L_4G, KAS-N3CL_4G, CT51264BF160B, CT51264BF160BJ
Brand: CoreParts
Reference: KVR16LS11_4, KVR16S11S8_4
Brand: CoreParts
Reference: KVR16S11K2_16
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle