CoreParts MMHP237-32GB, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 4800 MHz, 262-pin SO-DIMM
| Internal memory | 32 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Component for | Laptop |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| ECC | No |
| CAS latency | 40 |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Module configuration | 2048M x 8 |
| Width | 3.15" (80 mm) |
| Depth | 4.72" (120 mm) |
| Height | 1.57" (40 mm) |
| Weight | 0.317 oz (9 g) |
| Package width | 3.15" (80 mm) |
| Package depth | 4.72" (120 mm) |
| Package height | 1.57" (40 mm) |
| Package weight | 0.353 oz (10 g) |
| Warranty period | 10 year(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 340K2AA
Brand: CoreParts
Reference: CT8G4SFS824A
Brand: CoreParts
Reference: KTH-X3CL_8G, 691160-961, 693374-005
Brand: CoreParts
Reference: AD4S240038G17-B, KCP424SS8_8, S26391-F612-L800
Brand: CoreParts
Reference: 13L77AA286H8AA286H8AAAC3
Brand: CoreParts
Reference: KTA-MB1066K2_8G, MC016G_A
Brand: CoreParts
Reference: 3TK84AA, KTH9600B_2G, L24981-001, AA075845, 937438-850, CT16G4SF
Brand: CoreParts
Reference: KVR16LS11_8, KF316LS9IB_8, KVR16S11_8, KVR16S11_8BK
Brand: CoreParts
Reference: KVR16LS11_4, KVR16S11S8_4
Brand: CoreParts
Reference: M393B2G70BH0-CK0, UCS-MR-1X162RY-A
Brand: CoreParts
Reference: 01AG861, 01AG871, 4X70S69154, FRU01AG861, KVR26S19D8_32
Brand: CoreParts
CoreParts MMHP237-32GB, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 4800 MHz, 262-pin SO-DIMM
check_circle
check_circle