| Component for | Notebook |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Data sheet
Specific References
Reference: 4X70Z90844, 4X71D09532, 5M30Z71633, 4X71D09532, 5M30V06795, 5M30
Brand: CoreParts
Reference: KF426S15IBK2_16
Brand: CoreParts
Reference: 862397-855
Brand: CoreParts
Reference: 6NX83AA, L50384-001, L50384-002
Brand: CoreParts
Reference: 55Y3708-AX
Brand: CoreParts
Reference: 13L73AA, 4X71A11993, 4X71D09536, 5M30V06804, 5M30V06807, 5M30V06
Brand: CoreParts
Reference: A9168727
Brand: CoreParts
Reference: HYXPX, MKYF9, WF5TP
Brand: CoreParts
Reference: 01AG861, 01AG871, 4X70S69154, FRU01AG861, KVR26S19D8_32
Brand: CoreParts
Reference: 340K2AA
Brand: CoreParts
Reference: 286J1AA, 834942-001, 854917-001, L34199-971
Brand: CoreParts
Reference: KCP552SS8-16, KVR52S42BS8-16
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle