| Internal memory | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Component for | Laptop |
| Certification | CE |
| Compatible products | ThinkPad |
| Depth | 1.19" (30.1 mm) |
| Height | 0.15" (3.8 mm) |
| Weight | 0.529 oz (15 g) |
| Package width | 6.18" (157 mm) |
| Package depth | 2.24" (57 mm) |
| Package height | 0.591" (15 mm) |
| Package weight | 1.06 oz (30 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 641369-001
Brand: CoreParts
Reference: KCP3L16SS8_4, M51264KL110S, KAC-MEMKL_4G, KAS-N3CL_4G, KTA-MB160
Brand: CoreParts
Reference: FRU03T6808
Brand: CoreParts
Reference: KCP426SD8_16, 4X70R38791, KVR26S19D8_16, KCP426SS8_16, RAM-32GDR
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
Reference: M97596-002
Brand: CoreParts
Reference: 13L77AA286H8AA286H8AAAC3
Brand: CoreParts
Reference: 6VDX7, KN.8GB04.044
Brand: CoreParts
Reference: MMG1252_4096, S26361-F3000-L515
Brand: CoreParts
Reference: 00D4970
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
Reference: KCP426SD8_32
Brand: CoreParts
Reference: 4X71K08908
Brand: CoreParts
Reference: 13L73AA, 4X71A11993, 4X71D09536, 5M30V06804, 5M30V06807, 5M30V06
Brand: CoreParts
Reference: KF426S16IBK2_32
Brand: CoreParts
Lenovo 5M30Z71646, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 3200 MHz
check_circle
check_circle