| Internal memory | 2 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Component for | Laptop |
| Memory clock speed | 533 MHz |
| Country of origin | China |
| Product color | Green |
| Width | 5.71" (145 mm) |
| Depth | 3.15" (80 mm) |
| Height | 1.18" (30 mm) |
| Weight | 0.353 oz (10 g) |
| Package width | 5.71" (145 mm) |
| Package depth | 3.15" (80 mm) |
| Package height | 1.18" (30 mm) |
| Package weight | 0.705 oz (20 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 4VN06AA, 4VN06AA#AC3
Brand: CoreParts
Reference: 641369-001
Brand: CoreParts
Reference: MMH0042_4GB, KTH-X3A_4G, 577606-001
Brand: CoreParts
Reference: CT4G4SFS824A, HX424S14IB_4
Brand: CoreParts
Reference: 5M30V06796, 5M30V06803, 5M30V06810, 5M30V06970, 5M30V06980, 5M30
Brand: CoreParts
Reference: 00D4970
Brand: CoreParts
Reference: CT2K16G4SFD8213
Brand: CoreParts
Reference: KF548S38IB-16, KCP548SS8-16, KVR48S40BS8-16, 340K1AA, 4M9Y5AA, A
Brand: CoreParts
Reference: 4M9Y7AA, 5S4C0AA, KF548S38IB-32, KVR48S40BD8-32
Brand: CoreParts
Reference: KF432S20IB_8
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
Reference: KCP3L16SS8_4, M51264KL110S, KAC-MEMKL_4G, KAS-N3CL_4G, KTA-MB160
Brand: CoreParts
Reference: M97596-002
Brand: CoreParts
CoreParts MMA1048/2G, 2 GB, DDR2, 533 MHz, Green
check_circle
check_circle