| Component for | Notebook |
| ECC | No |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 13L77AA286H8AA286H8AAAC3
Brand: CoreParts
Reference: KVR16LS11_8, KF316LS9IB_8, KVR16S11_8, KVR16S11_8BK
Brand: CoreParts
Reference: KCP3L16SS8_4, M51264KL110S, KAC-MEMKL_4G, KAS-N3CL_4G, KTA-MB160
Brand: CoreParts
Reference: KVR16S11K2_16
Brand: CoreParts
Reference: C7779-60270
Brand: CoreParts
Reference: 6VDX7, KN.8GB04.044
Brand: CoreParts
Reference: 862397-855
Brand: CoreParts
Reference: CT4G4SFS824A, HX424S14IB_4
Brand: CoreParts
Reference: 01AG710, 4X70M60574
Brand: CoreParts
Reference: M393B2G70BH0-CK0, UCS-MR-1X162RY-A
Brand: CoreParts
Reference: 3TK84AA, KTH9600B_2G, L24981-001, AA075845, 937438-850, CT16G4SF
Brand: CoreParts
Reference: KCP426SD8_16, 4X70R38791, KVR26S19D8_16, KCP426SS8_16, RAM-32GDR
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle