| Component for | Notebook |
| ECC | No |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: KVR16LS11_4, KVR16S11S8_4
Marca: CoreParts
Riferimento: KTA-MB800K2_4G, MB413G_B, MC322G_A
Marca: CoreParts
Riferimento: 00D4970
Marca: CoreParts
Marca: CoreParts
Riferimento: KTA-MB1066K2_8G, MC016G_A
Marca: CoreParts
Riferimento: 451400-001, 492571-001, GV576AA, KTH-ZD8000C6_2G, RP000137035, T
Marca: CoreParts
Riferimento: 938169-001
Marca: CoreParts
Riferimento: FRU03T6808
Marca: CoreParts
Riferimento: CT16G4SFD8266, SNPCRXJ6C_16G, CRXJ6, AB371022
Marca: CoreParts
Riferimento: 01AG710, 4X70M60574
Marca: CoreParts
Riferimento: FRU5M30Z71690
Marca: Lenovo
Riferimento: KF426S15IBK2_16
Marca: CoreParts
Riferimento: 4VN06AA, 4VN06AA#AC3
Marca: CoreParts
Riferimento: KTA-MB1600LK2_16G
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle