| CAS latency | 40 |
| Component for | Notebook |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Module configuration | 2048M x 8 |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: A9168727
Marca: CoreParts
Riferimento: 4M9Y7AA, 5S4C0AA, KF548S38IB-32, KVR48S40BD8-32
Marca: CoreParts
Riferimento: KVR16LS11_4, KVR16S11S8_4
Marca: CoreParts
Riferimento: 451400-001, 492571-001, GV576AA, KTH-ZD8000C6_2G, RP000137035, T
Marca: CoreParts
Riferimento: KTH-X3CL_8G, 691160-961, 693374-005
Marca: CoreParts
Riferimento: 340K2AA
Marca: CoreParts
Riferimento: KVR16S11K2_16
Marca: CoreParts
Riferimento: 01AG861, 01AG871, 4X70S69154, FRU01AG861, KVR26S19D8_32
Marca: CoreParts
Riferimento: HYXPX, MKYF9, WF5TP
Marca: CoreParts
Riferimento: FRU5M30Z71646
Marca: Lenovo
Riferimento: KF548S38IB-16, KCP548SS8-16, KVR48S40BS8-16, 340K1AA, 4M9Y5AA, A
Marca: CoreParts
Riferimento: FRU5M30Z71712
Marca: Lenovo
Riferimento: KVR16LS11_8, KF316LS9IB_8, KVR16S11_8, KVR16S11_8BK
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle