| Compatible products | Lenovo/IBM ThinkPad T T590 (20N4,20N5) |
| Component for | Notebook |
| ECC | No |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: KTA-MB1600L_4G, KAS-N3CL_4G, CT51264BF160B, CT51264BF160BJ
Marca: CoreParts
Riferimento: W128274116
Marca: PNY
Riferimento: 820570-005
Marca: CoreParts
Riferimento: KF548S38IB-16, KCP548SS8-16, KVR48S40BS8-16, 340K1AA, 4M9Y5AA, A
Marca: CoreParts
Riferimento: AB949335
Marca: CoreParts
Riferimento: FRU5M30Z71646
Marca: Lenovo
Riferimento: 862398-850, 937236-850
Marca: CoreParts
Riferimento: 4X70Z90844, 4X71D09532, 5M30Z71633, 4X71D09532, 5M30V06795, 5M30
Marca: CoreParts
Riferimento: KTA-MB1066K2_8G, MC016G_A
Marca: CoreParts
Riferimento: FRU5M30V06795
Marca: Lenovo
Riferimento: 47J5J, 821PJ, CT16G4SFRA32A, KCP421SD8_16
Marca: CoreParts
Riferimento: 4X71K08908
Marca: CoreParts
Riferimento: 13L73AA, 4X71A11993, 4X71D09536, 5M30V06804, 5M30V06807, 5M30V06
Marca: CoreParts
Riferimento: 6NX83AA, L50384-001, L50384-002
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle