| CAS latency | 40 |
| Component for | Notebook |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Module configuration | 2048M x 8 |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 01AG710, 4X70M60574
Brand: CoreParts
Reference: 6VDX7, KN.8GB04.044
Brand: CoreParts
Reference: KF548S38IB-16, KCP548SS8-16, KVR48S40BS8-16, 340K1AA, 4M9Y5AA, A
Brand: CoreParts
Reference: 13L73AA, 4X71A11993, 4X71D09536, 5M30V06804, 5M30V06807, 5M30V06
Brand: CoreParts
Reference: M97596-002
Brand: CoreParts
Reference: FRU5M30V06804
Brand: Lenovo
Reference: AD4S240038G17-B, KCP424SS8_8, S26391-F612-L800
Brand: CoreParts
Reference: A9168727
Brand: CoreParts
Reference: 865396-855, KVR21S15D8_16, Z4Y86AA, Z4Y86AA#AC3
Brand: CoreParts
Reference: KTA-MB1066_4G
Brand: CoreParts
Reference: VNY72
Brand: CoreParts
Reference: 55Y3708-AX
Brand: CoreParts
Reference: KCP426SD8_16, 4X70R38791, KVR26S19D8_16, KCP426SS8_16, RAM-32GDR
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle