CoreParts MMKN148-32GB, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 4800 MHz, 262-pin SO-DIMM
| Internal memory | 32 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Component for | Laptop |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| ECC | No |
| CAS latency | 40 |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Module configuration | 2048M x 8 |
| Width | 3.15" (80 mm) |
| Depth | 4.72" (120 mm) |
| Height | 1.57" (40 mm) |
| Weight | 0.317 oz (9 g) |
| Package width | 3.15" (80 mm) |
| Package depth | 4.72" (120 mm) |
| Package height | 1.57" (40 mm) |
| Package weight | 0.353 oz (10 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: MMG1252_4096, S26361-F3000-L515
Brand: CoreParts
Reference: CT16G4SFD8266, SNPCRXJ6C_16G, CRXJ6, AB371022
Brand: CoreParts
Reference: 47J5J, 821PJ, CT16G4SFRA32A, KCP421SD8_16
Brand: CoreParts
Reference: FRU03T6808
Brand: CoreParts
Reference: 5M30V06796, 5M30V06803, 5M30V06810, 5M30V06970, 5M30V06980, 5M30
Brand: CoreParts
Reference: MMH0042_4GB, KTH-X3A_4G, 577606-001
Brand: CoreParts
Reference: AD4S240038G17-B, KCP424SS8_8, S26391-F612-L800
Brand: CoreParts
Reference: KVR16LS11_4, KVR16S11S8_4
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
Reference: KVR21R15D4K4_64
Brand: CoreParts
Reference: CT8G4SFS824A
Brand: CoreParts
Reference: KCP552SS8-16, KVR52S42BS8-16
Brand: CoreParts
Reference: 55Y3708-AX
Brand: CoreParts
Reference: 820570-005
Brand: CoreParts
Reference: A9210946
Brand: CoreParts
CoreParts MMKN148-32GB, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 4800 MHz, 262-pin SO-DIMM
check_circle
check_circle