| Component for | Notebook |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Memory clock speed | 667 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 451400-001, 492571-001, GV576AA, KTH-ZD8000C6_2G, RP000137035, T
Marca: CoreParts
Riferimento: KCP426SD8_16, 4X70R38791, KVR26S19D8_16, KCP426SS8_16, RAM-32GDR
Marca: CoreParts
Riferimento: M97596-002
Marca: CoreParts
Riferimento: A9168727
Marca: CoreParts
Riferimento: W128274116
Marca: PNY
Riferimento: 4X70Z90844, 4X71D09532, 5M30Z71633, 4X71D09532, 5M30V06795, 5M30
Marca: CoreParts
Riferimento: 6NX83AA, L50384-001, L50384-002
Marca: CoreParts
Riferimento: 13L77AA286H8AA286H8AAAC3
Marca: CoreParts
Riferimento: 286J1AA, 834942-001, 854917-001, L34199-971
Marca: CoreParts
Riferimento: MMG1252_4096, S26361-F3000-L515
Marca: CoreParts
Riferimento: HYXPX, MKYF9, WF5TP
Marca: CoreParts
Riferimento: VNY72
Marca: CoreParts
Riferimento: 01AG861, 01AG871, 4X70S69154, FRU01AG861, KVR26S19D8_32
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle