| Component for | Notebook |
| ECC | No |
| Internal memory | 32 GB |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Data sheet
Specific References
Reference: 01AG710, 4X70M60574
Brand: CoreParts
Reference: 451400-001, 492571-001, GV576AA, KTH-ZD8000C6_2G, RP000137035, T
Brand: CoreParts
Reference: 4VN06AA, 4VN06AA#AC3
Brand: CoreParts
Reference: 3TK84AA, KTH9600B_2G, L24981-001, AA075845, 937438-850, CT16G4SF
Brand: CoreParts
Reference: KVR16LS11_4, KVR16S11S8_4
Brand: CoreParts
Reference: HX424S14IBK2_8
Brand: CoreParts
Reference: 00D4970
Brand: CoreParts
Reference: C7779-60270
Brand: CoreParts
Reference: KTA-MB1066K2_8G, MC016G_A
Brand: CoreParts
Reference: 862398-850, 937236-850
Brand: CoreParts
Reference: MMG1252_4096, S26361-F3000-L515
Brand: CoreParts
Reference: 862397-855
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle