| Component for | Notebook |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Data sheet
Specific References
Reference: 4VN06AA, 4VN06AA#AC3
Brand: CoreParts
Reference: 13L77AA286H8AA286H8AAAC3
Brand: CoreParts
Reference: KCP552SS8-16, KVR52S42BS8-16
Brand: CoreParts
Reference: KTA-MB800K2_4G, MB413G_B, MC322G_A
Brand: CoreParts
Reference: AD4S240038G17-B, KCP424SS8_8, S26391-F612-L800
Brand: CoreParts
Reference: VS4GBKIT800D2
Brand: CoreParts
Reference: AB949335
Brand: CoreParts
Reference: CT2K16G4SFD8213
Brand: CoreParts
Reference: 641369-001
Brand: CoreParts
Reference: FRU5M30V06804
Brand: Lenovo
Reference: KCP424SD8_16
Brand: CoreParts
Reference: A9210946
Brand: CoreParts
Reference: CT8G4SFS824A
Brand: CoreParts
Reference: C7779-60270
Brand: CoreParts
Reference: 862398-850, 937236-850
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle