Samsung M425R4GA3BB0-CQK, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 4800 MHz, 262-pin SO-DIMM
| Internal memory | 32 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Component for | Laptop |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| ECC | No |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latency | 40 |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Module configuration | 2048M x 8 |
| Chips organization | 2Rx8 |
Data sheet
Specific References
Reference: 397413-B21BR
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: HP
Reference: 0A7945660-RFB, 642628
Brand: Dell
Reference: KCP426NS8_8
Brand: CoreParts
Reference: W128594001
Brand: Lenovo
Brand: CoreParts
Reference: 491503-061
Brand: CoreParts
Samsung M425R4GA3BB0-CQK, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 4800 MHz, 262-pin SO-DIMM
check_circle
check_circle