HP 5S4C0AA, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 4800 MHz, 262-pin SO-DIMM
| Internal memory | 32 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Component for | Laptop |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Width | 2.74" (69.6 mm) |
| Depth | 1.18" (30 mm) |
| Height | 0.0472" (1.2 mm) |
| Weight | 0.282 oz (8 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Data sheet
Specific References
Reference: KTH-XW667LP_8G, 466440-B21, EM162AA _2PCS_, 397415-B21B, RP00122
Brand: CoreParts
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 500662-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: P00930-H21, 812406
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99111700
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0SNPKRVFXC_8G
Brand: DELL
Reference: 0B47378, KTL-TC316E_8G
Brand: CoreParts
Reference: 672633-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
HP 5S4C0AA, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 4800 MHz, 262-pin SO-DIMM
check_circle
check_circle