| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 15 |
| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: Lenovo
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: RP001227430
Brand: CoreParts
Reference: 1037305
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99106132
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 872970-001
Brand: CoreParts
Reference: W127009501
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 641027-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle