Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 15 |
| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: KTD-DM8400AE_2G
Marca: CoreParts
Riferimento: 99108967
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: FRU5M30V06946
Marca: Lenovo
Riferimento: 819412-001, 805351-B21, 642620
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: P420I
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 500656-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 397413-B21BR
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle