| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W128169456
Marca: Lenovo
Riferimento: 735302-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: P00920-H21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KTL-TSD10K2_8G, 43R1773 _2PCS_, 45J6193 _2PCS_, OEM FRU 43R1710
Marca: CoreParts
Marca: Hynix
Riferimento: 672633-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 647903-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 664691-001, 677034-001, 684035-001, 686141-035, 713979-B21, A2Z5
Marca: CoreParts
Riferimento: P00924-H21, 808054
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle