| CAS latency | 9 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 501536-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0AA579530-RFB, 834335
Marca: Dell
Riferimento: 99113580
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 713985-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99001379
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Kingston Technology
Riferimento: 850880-001, 850880-001-RFB
Marca: HP
Riferimento: M393A2K43CB2-CTD
Marca: Samsung
check_circle
check_circle