| CAS latency | 9 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 815101-B21-RFB, 99112734
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Crucial
Brand: Lenovo
Reference: 607155
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 805351-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle