DELL 8WKDY-RFB, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 2933 MHz, 288-pin DIMM
| Internal memory | 32 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Memory clock speed | 2933 MHz |
| Backlight | No |
Data sheet
Specific References
Reference: 815100-B21, 815100-B21-RFB, 99106395
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0C19500, KFJ-PM316E_8G, KVR16E11_8
Brand: CoreParts
Reference: FRU5M30V06946
Brand: Lenovo
Reference: 698807-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0SNPHNDJ7C_16G-RFB, 99104119
Brand: Dell
Brand: HP
DELL 8WKDY-RFB, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 2933 MHz, 288-pin DIMM
check_circle
check_circle