| Internal memory | 16 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Component for | PC |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | No |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Compatible products | Alienware Aurora R16 Optiplex XE4 Tower |
Data sheet
Specific References
Reference: P420I
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99111697
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W125834331
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: B4U36AA, 99108003
Brand: HP
Reference: 99113538
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 815098-B21, 766118
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W125834047
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0SNPTN78YC_32G-RFB, 99106712
Brand: DELL
DELL AC774044, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MHz, 288-pin DIMM
check_circle
check_circle