| CAS latency | 9 |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 647650-071 647897-S21 647650-071 664690-001 647897-B21-RFB, 9900
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 774172-001B-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: CMSX32GX4M2A2400C16
Brand: Corsair
Reference: KSM26RS4_16HAI
Brand: CoreParts
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Samsung
Reference: 672631-B21, 684031-001, 606918
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle