| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Component for | Laptop |
| ECC | No |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: W128283653
Brand: Kingston
Reference: 0A9781927-RFB
Brand: Dell
Reference: 647899-B21, 664691-001, 99009088
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99009090
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0SNP6VDNYC_8G-RFB
Brand: Dell
Reference: 99009116
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle