| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Chips organisation | 2Rx4 |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: KCP424ND8_16
Brand: CoreParts
Reference: A2Z50AA _4X8GB_, KTH-PL316EK4_32G
Brand: CoreParts
Reference: 99108915
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 647895-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99001549
Brand: HP
Reference: RP001225393
Brand: CoreParts
Reference: P19045-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 1038064
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle