| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Chips organisation | 2Rx4 |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: KTA-MP667AK2_8G
Marca: CoreParts
Riferimento: 0HMAA4GR7CJR8N-XN-RFB
Marca: Dell
Riferimento: 99111697
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 536890-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Kingston
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 397415-B21B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W128560305
Marca: Samsung
Riferimento: 99108967
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: P19045-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle