Lenovo 16GB TruDDR4 PC4-17000, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 2133 MHz, 288-pin DIMM
| Internal memory | 16 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 15 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Compatible products | Flex System x240 M5 |
Data sheet
Specific References
Reference: 5M30Z71796, 5M31K03066, 79U71AA, AC774048, AL0M6AA, SNPW1KKYC_16
Brand: CoreParts
Reference: KAC-VR313S_2G, KVR1333D3N9_2G
Brand: CoreParts
Reference: 819880-B21
Brand: CoreParts
Reference: 814665
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Samsung
Reference: 99101821
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 1069540
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Lenovo 16GB TruDDR4 PC4-17000, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 2133 MHz, 288-pin DIMM
check_circle
check_circle