| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Chips organisation | 2Rx4 |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 500209-061-RFB
Marca: CoreParts
Riferimento: 99009076
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 45J5435
Marca: CoreParts
Riferimento: 0HMT42GR7MFR4C-PB-RFB
Marca: Dell
Riferimento: 641369-001
Marca: HP
Riferimento: 664690-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 715283-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: HP
Riferimento: KTM2759K2_8G, 41Y2767 _2PCS_, 41Y2768, FRU 40T7980, 0646A042
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle