| Internal memory | 64 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 64 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 15 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Backlight | No |
Data sheet
Specific References
Reference: 672631-B21 684031-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0HMAA4GR7AJR8N-XN-RFB
Brand: Dell
Reference: FRU5M30Z71735
Brand: Lenovo
Reference: W128924307
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0SNPM04W6C_16GNP-RFB
Brand: Dell
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 726719-B21, 589990
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 1VRGY1VRGY-RFB4X70P982014X70P982
Brand: CoreParts
DELL 03VMY-RFB, 64 GB, 1 x 64 GB, DDR4, 2133 MHz, 288-pin DIMM
check_circle
check_circle