| Internal memory | 16 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 22 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Data sheet
Specific References
Reference: 4X70K09921
Brand: CoreParts
Reference: 669322-B21-RFB
Brand: CoreParts
Reference: 647647-071
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Samsung M393A2K43DB3-CWE, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 3200 MHz, 288-pin DIMM
check_circle
check_circle