| Component for | PC/server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Memory clock speed | 667 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Data sheet
Specific References
Reference: W129050366
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 731761-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: KCP426NS8_8
Brand: CoreParts
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle