| Component for | PC/server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Memory clock speed | 667 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 99111709
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0Y6PHW, A8711888, CPC7G, CPC7G-RFB
Marca: CoreParts
Riferimento: W128866777
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KTM-SX310QLV_32G, 90Y3101, 90Y3103
Marca: CoreParts
Riferimento: 99101821
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Advantech
Riferimento: 715274-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: FRU5M30Z71740
Marca: Lenovo
check_circle
check_circle