| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Component for | Laptop |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Width | 2.72" (69 mm) |
| Height | 1.18" (30 mm) |
Reference: 0SNPPKCG9C_8G-RFB
Brand: Dell
Reference: W127009501
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: P19041-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99108113
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: S
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 633543-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 500202-061-RFB
Brand: CoreParts
HP L34199-972, 16 GB, DDR4, 3200 MHz, 260-pin SO-DIMM
check_circle
check_circle