| CAS latency | 5 |
| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 1 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Memory clock speed | 667 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 1 GB |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 715274-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99009074
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 397413-B21BR
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 13L75AA, KCP432SD8_32, KVR32S22D8_32
Brand: CoreParts
Reference: 708643-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 500662-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W129050366
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0A7990613-RFB
Brand: Dell
check_circle
check_circle