DELL SNPP6FH5C/32G, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 3200 MHz, 260-pin SO-DIMM
| Internal memory | 32 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Component for | Laptop |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | No |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
Data sheet
Specific References
Reference: 0HMA84GR7JJR4N-VK-RFB
Brand: MSIT
Reference: 1R8CR
Brand: CoreParts
Reference: 397413-B21B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 398707-051
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: TS256MLQ64V8U
Brand: CoreParts
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: P00926-H21, 812404
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 536890-001
Brand: HP
Reference: 99000724
Brand: Hewlett Packard Enterprise
DELL SNPP6FH5C/32G, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 3200 MHz, 260-pin SO-DIMM
check_circle
check_circle