| CAS latency | 5 |
| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 1 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Memory clock speed | 667 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 1 GB |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 501533-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: J9P83AAJ9P83AT
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 805347-B21-RFB, 99106798
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0SNPVNY72C_16G
Marca: Dell
Riferimento: 286J1AA#AC3, KCP432SD8_16, KF432S20IB_16, L68533-003
Marca: CoreParts
Riferimento: 487945-001
Marca: CoreParts
Riferimento: 684031-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 713983-B21 _2R_, 731765-B21, 647651-081, 682414-001, 698807-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle