| Component for | PC/server |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Memory clock speed | 800 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 4 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 99103847
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 416473-001, KTH-XW667_8G, EM162AA, 466440-B21, 397415-B21B-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: RP001225393
Marca: CoreParts
Riferimento: CT2K102464BD160B, HX316C10FBK2_16, HX316C10FBK2_16, KF316C10BBK2
Marca: CoreParts
Riferimento: 647899-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 500656-B21B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99108113
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Lenovo
check_circle
check_circle