| Component for | PC/server |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Memory clock speed | 800 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 4 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Data sheet
Specific References
Reference: W128429661
Brand: Kingston
Reference: KCS-UC426_32G, KSM26RD4_32MEI, KTD-PE426_32G, KTH-PL426_32G, KTL
Brand: CoreParts
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 590029
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W128299636
Brand: Samsung
Reference: 733736-001, E2Q93AA
Brand: CoreParts
Brand: Crucial
Reference: 500666-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle