| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Component for | Laptop |
| ECC | No |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 46C0580-RFB
Brand: CoreParts
Reference: P00926-H21, 812404
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: A8711888, 0A8711888-RFB, 642990
Brand: Dell
Reference: 672631-B21 684031-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 819412-001, 805351-B21, 642620
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 627812-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle