| Internal memory | 16 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| ECC | No |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Country of origin | South Korea |
| Width | 5.25" (133.3 mm) |
| Depth | 1.23" (31.2 mm) |
| Height | 0.105" (2.67 mm) |
| Weight | 0.564 oz (16 g) |
| Package width | 6.26" (159 mm) |
| Package depth | 9.25" (235 mm) |
| Package height | 1" (25.4 mm) |
| Package weight | 3.2 oz (90.7 g) |
| UNSPSC-code | 32101602 |
Data sheet
Specific References
Reference: 0A9781930-RFB, 99108009, 1037930
Brand: Dell
Reference: M393A2K43CB2-CTD
Brand: Samsung
Reference: W128594001
Brand: Lenovo
Reference: 672631-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: FRU5M30V06801
Brand: Lenovo
Reference: W128291511
Brand: Samsung
Reference: 684031-001B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
HP 16GB DDR5 (1x16GB) 4800 UDIMM ECC Memory, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 4800 MHz
check_circle
check_circle