| ECC | No |
| Internal memory | 2 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Lead plating | Gold |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 2 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Data sheet
Specific References
Reference: 647647-071
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 850880-001, 850880-001-RFB
Brand: HP
Reference: 483403-B21
Brand: CoreParts
Reference: J9P83AAJ9P83AT
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 774172-001B-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: Z9H57AA
Brand: CoreParts
Brand: Kingston
check_circle
check_circle