| ECC | No |
| Internal memory | 2 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Lead plating | Gold |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 2 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 715275-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99111697
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: MMG2110_4096, KFJ-PM3138_4G, S26361-F3336-E517
Marca: CoreParts
Riferimento: 781271
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Crucial
Riferimento: 501533-001
Marca: CoreParts
Riferimento: 805351-B21, 819412-001, 819412-001-RFB, 809083-091, 819412-001-R
Marca: CoreParts
Riferimento: 664690-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 500202-061-RFB
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle